Default welcome msg!

Jaunas mājas luksus klases modes centram “PODIUM”!

Luksus klases modes centram “PODIUM” sākas jauns dzīves posms – jaunas mājas pašā pilsētas sirdī - Brīvības bulvārī 21! Pavisam drīz, 29.aprīlī no plkst.10:00 laipni gaidīsim Jūs uz veikala atvēršanu! Luksus klases modes centra „PODIUM” eleganti greznais interjers radīs Jums patīkamu atmosfēru iepērkoties un laipnais, zinošais personāls nodrošinās individuālu apkalpošanu.


„PODIUM” divos stāvos tiks pārstāvēti vairāk nekā 20 pasaulē pazīstami modes zīmoli, tādi kā Salvatore Ferragamo, Armani Collezioni, Moncler, Philipp Plein, Corneliani, Paul&Shark, Michael Kors, Burberry un daudzi citi.


Jaunums modes pazinējiem! Modes cetrā „PODIUM” pirmo reizi Latvijā tiek pārstāvēts luksus klases apavu zīmols Tod’s, kurš ir vadošais modes zīmols pasaulē, un kura atšķirīgā īpašība ir apavu modeļu izgatavošana ar rokām. Katrs Tod’s apavu pāris apvieno izsmalcinātu eleganci ar nepārspēto itāļu stilu un augsto kvalitāti. Tod’s apaviem jau ir devuši savu priekšroku ne mazums pazīstamu personību, starp kuriem ir bijusī topmodele un dziedātāja Karla Bruni-Sarkozī kundze, kuru neapšaubāmi var ierindot pasaules skaistāko un elegantāko pirmo lēdiju vidū.


„PODIUM” ir arī vienīgais veikals, kas Latvijā piedāvā pašas aktuālākās bērnu apģērbu un apavu kolekcijas no tādiem pasaules modes milžiem kā D&G, Monnalisa, Burberry, Armani Junior un Hugo Boss, kuri ir sevi pierādījuši kā labākie luksus klases zīmoli.
Ik viens modes pazinējs un zīmolu cienītājs pie mums atradīs kaut ko piemērotu sev, kā apģērbu un apavus, tā arī aksesuārus, ikdienai un svētku reizēm.  


Jaunais modes centrs “PODIUM” gaida Jūs ciemos!